facebook

“В Україну пре нестримний холод, громовий дощ вдарить у конкретній області”: фахівці сказали про мороз, ніхто не чекав такої погоди

Експерти попереджають українців про те, що в нашу країну прийшла осінь, а це означає, що температура повітря невпинно, хч і без поспіху, все знижуватиметься. Багатьом радять пам’ятати, що попереду зима, і до неї варто ретельно підготуватися. Синоптики уважно вивчили питання прийдешньої погоди в Україні аж до кінця місяця. Варто очікувати на заморозки, але повноцінного морозу поки що боятися зарано.

Як інформує “tyachivnews.in.ua”, в Україні вересень очікується теплим, проте з нестачею дощів у більшості областей. Також почнуться невеликі заморозки. Про це розповів синоптик Ігор Кібальчич.

Перші дні вересня будуть теплими, місцями спекотними з денними максимальними температурами в межах +24…+30 °С, на півдні та сході до +33 °С. Вночі стовпчики термометрів опустяться до +10…+16 °С, на крайньому півдні та на узбережжях морів +17…+20 °С.

Дощі переважно пройдуть у західних, центральних та північних областях. Східні та південні регіони залишаться з дефіцитом опадів та розвитком посухи.

У другій декаді вересня мінімальні температури в нічний час становитимуть орієнтовно +6…+13 °С, вдень повітря прогріватиметься до +20…+26 °С.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У південній половині ночі будуть помітно теплішими – близько +12…+18 °С, в денні години стовпчики термометрів покажуть +22…+28 °С.

У третій декаді місяця на поверхні ґрунту відзначатимуться заморозки. У західних областях і на крайній півночі країни в окремі ночі від’ємні температури можуть фіксуватися й у повітрі.

Середньомісячна температура вересня очікується в межах +15…+20 °С, що на 1 – 3 °С вище за кліматичну норму.

Кількість опадів становитиме 25 – 65 мм; у західних областях місцями 70 – 100 мм, що у межах норми, подекуди нижче за норму на 20 – 30%.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...