facebook

Жінкам обмежать виїзд за кордон: депутат пояснив, кого це стосується

Від 1 жовтня жінки-медики мають стати на військовий облік.

В Україні жінки з медичною або фармацевтичною освітою повинні стати на військовий облік від жовтня 2023-го. Вони набувають статусу військовозобов’язаних, для яких виїзд за кордон обмежений.

Про це в коментарі РБК-Україна заявив член парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, представник президента в Раді Федір Веніславський.

“Якщо вони (жінки – Ред.) будуть стояти на обліку, то вони набувають статусу військовозобов’язаних. А військовозобов’язані виїжджають за кордон у тому порядку, який встановлено для військовозобов’язаних. Тобто якщо будуть окремі якісь документи, які дають право на тимчасовий виїзд – тоді так, вони зможуть поїхати. Якщо немає – тоді вони також, як і чоловіки, будуть обмежені у праві виїзду”, – наголосив депутат.

Веніславський зауважив, що жінки, які мають споріднені з військовою справою військово-облікові спеціальності, від цієї ж дати можуть стати на облік добровільно.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Розширювати перелік спеціальностей у жінок, які мають обов’язково ставати на облік, на даний момент не планується”, – додав він.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...