facebook

Молитва, яку на пам’ять мають знати всі. Вона одна із головних і запам’ятовується легко (ФОТО)

«Богородице Діво‚ радуйся» (с)

Від 2023 року Різдво Пресвятої Богородиці українці святкуватимуть за новоюліанським календарем. Якщо до цього віряни вшановували народження Діви Марії 21 вересня, то після переходу на новий календар його святкують 8 вересня.

В церковній традиції Різдво Пресвятої Богородиці — одна з найбільш важливих православних дат. Воно належить до так званих двунадесятих, тобто 12 найбільших свят.

В народі день отримав назву Друга Пречиста.

За православною традицією, святкування триває 6 днів: від 5 до 10 вересня. Цей період включає в себе передсвяткування і післясвяткування.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Передсвяткування — один чи кілька днів перед великими святами, під час яких до богослужінь вже додають молитви, присвячені певній події.

На честь Пресвятої Богородиці православні в Україні читають таку молитву:

Богородице Діво‚ радуйся, Благодатна Маріє, Господь з Тобою. Благословенна Ти в жонах‚ і благословен плід утроби Твоєї, бо Ти породила Спаса душ наших. Амінь.

Додатково також читають:

Під Твою Милість прибігаємо, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід ізбави нас, Єдина Чиста і Благословена.

 

Преславна Приснодіво Богородице, прийми молитви наші і донеси їх Синові Твоєму і Богові нашому, щоб спас задля Тебе душі наші.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...