facebook

Україну накрила потужна магнітна буря, яка може вплинути на здоров’я

Україну накрила дуже сильна магнітна буря. Її потужність досягла майже 9-ти балів.

Про це повідомляє Главред.

Як повідомлялося, нова хвиля магнітної бурі накрила країну ще 17 вересня. Тоді потужність досягала 4-х балів. Вже 18 вересня потужність магнітної бурі раптово зросла до майже 6-ти балів, а наступного дня підвищилася ще на дві одиниці. 20 вересня шторм злегка вщух, а його потужність опустилася до 5-ти балів. 21 вересня, буря знову стала сильнішою – майже 7 балів.

25 вересня буря пішла на спад – опустилася до 4 балів. Проте вже наступного дня вона почала підвищуватися. Сьогодні 27 вересня, потужність бурі становить майже 9 балів. Це робить шторм неймовірно сильним і він може впливати на здоров’я людини.

Очікується, що лише після цього буря піде на спад.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За даними meteoprog, у вересні буде кілька магнітних бур – 6-8 вересня, 15-17 вересня і 23 вересня. Найпотужніший сплеск – 14 вересня.

Також повідомляється, що за останню добу на Сонці сталося 6 спалахів класу С. Зараз на Сонці зафіксовано 79 плям.Фахівці вважають, що 28 вересня можуть статися на Сонці нові спалахи класу М. Їх ймовірність становить 45%. Імовірність спалахів класу Х становить 15%.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...