facebook

Повітряні тривоги в Україні стали довшими: до чого тут російські Міги

Повітряні тривоги в Україні стали значно довшими. Тепер тривалість загрози інколи сягає 3,5 годин.

Тривалість оголошених повітряних тривог в Україні тепер суттєво збільшилась. Якщо раніше через МіГи повітряна тривога лунала 20 хвилин, то зараз – від 2 до 3,5 годин.

Чому повітряна тривога довга і до чого готуватися українцям, пояснює ТСН.ua.

Ситуація насамперед пов’язана з російськими винищувачами Міг-31, які є носіями гіперзвукових ракет “Кинджал”. Тож коли вони злітають на території РФ, повітряна тривога оголошується на всій території України.

Це зумовлено тим, що “Кинджали” здатні летіти зі швидкістю, яка в 10 разів вища за швидкість звуку, і можуть маневрувати в польоті. Вони значно швидші, ніж Калібри та Іскандери, а дальність польоту ракети сягає 2000 км.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Раніше росіяни відпрацьовували переважно зліт та посадку МіГів, і тривога лунала всього 20 хвилин. Також були 1,5-годинні тривоги – це час, коли МіГ-31 літає, поки не витратить усе пальне, і повертається на базу.

Тепер ворог ставить перед собою інше завдання — відпрацювання дозаправки в повітрі. Про це кажуть у Повітряних силах. Таким чином час перебування МіГа у повітрі зростає удвічі. Відповідно, зростає й тривалість тривог, і нині це понад 2,5 години. А коли таких дозаправок кілька – тривоги можуть лунати і по 5 годин.

Як дозаправляють МіГ-31К у повітрі: відео

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...