Водії, які отримали багато штрафів, зобов’язані перездавати теоретичні та практичні іспити: термін дії прав водія надумали обмежити

Що відомо

Влада готує новий закон, торкнеться всіх водіїв
В Україні влада взялася за водіїв. Для них змінюють правила дорожнього руху, запроваджують нові покарання та збільшують суми штрафів. Тепер же Комітет Верховної Ради має намір скоротити термін дії посвідчень водія. Про це розповідає SUV News.

Комітет Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктур висловлює свою підтримку проєкту закону №8082, який спрямований на скорочення терміну дії посвідчень водія від 30 до 10-15 років.

Ініціатором внесення змін у термін дії посвідчень водіїв став прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Петиція, яка закликає не застосовувати нові норми до виданих посвідчень, не має істотного впливу на рішення.

У тому випадку, якщо проєкт закону буде ухвалено, водіям доведеться проходити перевірку свого фізичного та психологічного стану кожні 10 чи 15 років, залежно від категорії транспортного засобу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Крім того, водії, які отримали багато штрафів, зобов’язані передавати теоретичні та практичні іспити. Проєкт закону передбачає перегляд транспортних категорій, згідно з якими водії транспортних компаній мають підтверджувати свої водійські права кожні п’ять років, відповідно до стандартів Євросоюзу.

Автори закону сподіваються, що такі зміни допоможуть скоротити кількість ДТП у країні. Очікувалося, що законопроєкт буде розглянутий до кінця 2023 року, але поки що у Раді є пріоритетні завдання.

Саша

Recent Posts

«Закрита» нарада Міноборони рф виявилася не такою вже закритою

Українські хакери продовжують глумитися над російськими чиновниками. Цього разу невідомі патріоти з гумором передали окреме привітання міноборони…

2 години ago

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

1 день ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

3 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

3 дні ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

4 дні ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

7 днів ago