Categories: Гроші

Долар знову психанув: банки та обмінки змінили курс валют

Долар підвищився в ціні!

Валютні курси, що встановлені Національним банком України на сьогодні, 26 січня, мають наступні показники: курс долара США зараз дорівнює 37,5825 гривень за 1 долар. Курс євро наразі складає 40,9161 гривень за 1 євро.

В обмінниках українських банків та спеціальних обмінних пунктах вартість валюти є значно вищою. Показники змінюються кожного дня і на сьогоднішній день вони є такими.

Долар та євро знову підвищилися в ціні. Обгрунтованість цьому – фактори та події, що мають визначний вплив на економіку країни.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Варто зазначити, що вчора, 25 січня, Національний банк України оголосить чергове рішення щодо облікової ставки. Згідно з останніми даними Держстату, річна інфляція сповільнилася до 5,1 %. Тож нинішній рівень облікової ставки у 15 % річних очевидно не відповідає динаміці споживчих цін, заради стримування зростання яких свого часу регулятор і розпочав сезон підвищення ключової ставки. Найімовірніше, регулятор продовжить цикл її поступового зниження на 1−2 % річних, із відповідною корекцією всіх ставок, «зав’язаних» на обліковій.

Таке рішення однозначно матиме своє відображення на процес ціноутворення іноземної валюти по відношенню до гривні. А яке саме – дізнаємося вже в найкоротший термін.

Саша

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago