З’явилися деталі
Для власників авто введуть податки у розмірі 10%
Кабінет Міністрів України у рамках виконання програми Міжнародного валютного фонду запровадить додаткове оподаткування. Торкнеться воно власників авто, повідомляє “Стіна”.
Власникам рухомого майна потрібно буде сплачувати додатковий податок у 10%. Також під нове оподаткування підпадають і власники дорогоцінних металів, ювелірних виробів тощо.
Поки що офіційних заяв в уряді України з приводу ведення нових податків не робили. Однак, як повідомляє “Економічна правда” (ЕП), це рішення побічно підтвердив голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев.
Він заявив, що зараз обговорюється можливість застосування військового збору щодо деяких об’єктів оподаткування, які мають фіскальний потенціал.
Поки що неясно, хто з водіїв має сплачувати цей податок у 10%. Можна припустити, що це стосуватиметься покупців нових авто.
Не виключено також, що цей додатковий податок запровадять власникам ввезених в Україну автомобілів, що були ввезені при їх першій реєстрації.
Причиною запровадження нових податків є необхідність поповнювати державний бюджет. Хоча Україні продовжують допомагати, зокрема фінансово міжнародні партнери, все одно на оборону потрібні величезні гроші.
Тому чиновники шукають нові джерела, з яких можна отримати додатковий дохід. Наприклад, у разі введення додаткового 10% податку на авто, за прогнозом, це не злякає українців купувати транспортний засіб.
Передбачається, що від цього не знизяться продажі нових і вживаних автомобілів. Але не виключається, що збільшаться продаж так званих бюджетних моделей.
Як пише видання ЕП, у рамках поточної програми з МВФ уряд вже до кінця лютого має розробити план підвищення доходів бюджету на 0,5% ВВП.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…