facebook

Штормитиме 5 днів: Україну накрила 4-бальна магнітна буря

Україну накрила сильна магнітна буря. Вона триватиме щонайменше 5 днів. Про це повідомляє meteoagent.

28 лютого Україну накрив майже 4-бальний геомагнітний шторм. На такому ж рівні магнітна буря протрималася і наступного дня.

Уже 1 березня потужність бурі різко зросла до майже 5-ти балів. Очікується, що на такому рівні вона протримається ще два дні – до 3 березня включно. Після цього геомагнітний шторм опуститься до мінімуму.

За даними meteoprog, за останні 24 години відбулося 7 спалахів класу С. Повідомляється, що 2 березня можуть статися на Сонці нові спалахи класу М. Їхня ймовірність становить 50%. Імовірність спалахів класу Х становить 10%.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Повідомляється, що зараз на Сонці помічено 37 сонячних плям.

Що таке магнітна буря?
Магнітна буря – це збурення геомагнітного поля, яке може тривати від кількох годин до кількох діб. Вони спричиняються збуреними потоками сонячного вітру, які надходять у магнітосферу Землі та взаємодіють із нею. Ці геомагнітні бурі можуть впливати на техніку і навіть людський організм. Вони можуть спричинити порушення або поломки в апаратурі космічних апаратів, вивести з ладу електронну техніку на Землі.

Що стосується впливу магнітних бур на людський організм, то однозначної відповіді на це питання немає. Однак багато хто зазначає, що під час геомагнітного шторму в них погіршується самопочуття. Про це повідомляє Вікіпедія.

Що відбувається з людиною під час магнітної бурі
Під час магнітних бур у людей можуть виникати такі негативні симптоми:

головний біль,
запаморочення,
нудота,
біль у серці,
слабкість і сонливість,
біль у спині та суглобах,
підвищений тиск,
загострення хронічних захворювань.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...