facebook

Vodafone жорстко піднімає тарифи: абонентів ставлять перед фактом

Що про це відомо

Vodafone оголосиво про підняття цін на тарифні плани, надаючи користувачам нові тарифні умови. Зазначено, що зміни вартості послуг пов’язані із зростанням витрат на технічне обслуговування та розвиток інфраструктури.

Користувачам радять детально ознайомитися з оновленими тарифами та зважити їхні переваги перед прийняттям рішення про продовження користування послугами Vodafone.

Користувачі виражають своє незадоволення щодо підняття цін на тарифи в Vodafone, вказуючи на те, що це створює додаткове фінансове навантаження для них.

Багато виразили обурення з приводу зростання вартості послуг, особливо без попереднього сповіщення чи забезпечення адекватної інформації. Користувачі також висловлюють сумніви стосовно обґрунтування зростання цін та виражають бажання мати більше прозорості в цьому питанні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Про це повідомляють користувачі Твіттера.

 

Vodafone відреагував на обурення користувачів з приводу підняття цін і висловив бажання розібратися з ситуацією та надати розумне пояснення. Компанія висловила готовність допомогти і закликала клієнтів звертатися в приватні повідомлення для вирішення питань та поліпшення задоволеності від користування послугами. Vodafone також підкреслив важливість чіткості умов користування, щоб у майбутньому уникнути непередбаченої тарифікації.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...