facebook

Штраф 1342 грн для кожного: тільки за те, що у вас є машина – випливла скандальна норма

Водіїв можуть оштрафувати за зовсім несподівані для багатьох порушення


Багато українських водіїв можуть отримати штраф за зовсім несподівані порушення, які, на їхню думку, навіть не є такими. Йдеться про випадки ремонту чи миття автомобілів у громадських місцях, пише портал SUV News.

Досвідчені автомобілісти, які стали власниками автомобілів ще за радянських часів, звикли до того, що ремонт їхніх транспортних засобів здійснювався у звичайних гаражах, на вулицях чи просто вдома. Тоді не було великої кількості спеціальних майстерень і вони багатьом були просто недоступними. Зараз ситуація змінилася, і тим, хто задумав відремонтувати або просто помити свій автомобіль на вулиці або в іншому не призначеному для цього місці, варто знати про адміністративну відповідальність за такі дії.

Вся річ у тому, що зараз в українському законодавстві діє норма, згідно з якою власникам транспортних засобів заборонено самостійно здійснювати обслуговування, ремонт чи миття машин на вулицях чи інших громадських місцях, за винятком спеціально відведених для цього місць. Недотримання цієї норми вважається порушенням правил чистоти та благоустрою у населених пунктах і може спричинити накладення штрафу.

Зокрема, адміністративна відповідальність за таке порушення – це штраф у розмірі від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. На даний момент це дорівнює сумі 1342 гривні.

Примітно, що такі штрафи виписують порушникам досить рідко, але українським водіям варто пам’ятати про цю норму в законодавстві та бути обережними, обслуговуючи свої транспортні засоби у правильних місцях.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Варто зазначити, що не вважатимуться порушенням випадки, коли водії вимушено зупинилися на дорозі через несподівану несправність, щоб зробити невеликий поточний ремонт для безпечного доїзду до місця, де можна відремонтувати транспортний засіб.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...