facebook

Пенсії перерахують за однією формулою: багато хто отримає до 10 тисяч

Подробиці

Які пенсії чекають на українців залежно від розміру зарплат
Як уже всім відомо, розмір майбутньої пенсії залежить від заробітної плати українців, а також від страхового та трудового стажу. Саме тому громадяни, які отримували мінімалку і не можуть розраховувати на гідні виплати, тоді як інші українці із середньою зарплатою – отримуватимуть виплати в половині більше, ніж ті пенсіонери, які працювали за мінімальну зарплату. Про це повідомляє ” Стіна ” з посиланням на матеріал obozrevatel.

В Україні з мінімальною зарплатою розмір пенсії становитиме 2361 грн. Водночас із середньою зарплатою можна отримувати 4741 грн. Українець, який отримує зарплату вдвічі вищу за середню, зможе отримувати пенсії у розмірі 9 491,5 грн. Чим більша зарплата, тим більшу виплату можна розраховувати.

Зазначимо, у формулі розрахунку пенсії заробітну плату за останні три роки (потрібно використовувати дані ПФУ, які відрізняються від даних Держстату), потрібно множити на відношення власної зарплати до середньої, на стаж у роках та на 1%. Середня зарплата за останні три роки складає 13547 грн.

З мінімальною зарплатою. В Україні з мінімальною зарплатою 8000 грн. можна розраховувати на пенсію у розмірі 2361 грн. Така виплата можлива за наявності 35 років стажу. Це мінімальна пенсія.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Які пенсії одержують українці

У Києві середній розмір пенсії становить 7,8 тисяч гривень. Це найвища виплата у країні. На другому місці за рівнем середньої пенсії – Рівненська область – 7,2 тис. грн. На третьому із показником 7 тис. грн опинилася Донецька область. У той же час, середня пенсія по країні склала 5743 грн.

Найменшу пенсію платять у Тернопільській області (загалом 4399 грн). Загальна чисельність пенсіонерів становила 10 154 705 осіб. Середня пенсія з початку року зросла з 5385,25 до 5743,27 грн., або на 358 грн.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...