facebook

Не робіть так, якщо вам дорогі ваші гроші

У Печерському районі столиці поліцейські отримали тривожне повідомлення про вбивство, на що інспектори негайно зреагували й прибули на місце події, де на них чекав заявник. Однак незабаром з’ясувалося, що інформація про вбивство виявилася хибною, і чоловік отримав штраф.

Докладніше про те, що чоловік викликав копів та отримав штраф, інформує Патрульна поліція Києва у мережі Telegram.

Опинившись на місці, поліцейські встановили, що інформаторові наснився страшний сон, у якому він став свідком убивства свого друга. Переляканий чоловік, намагаючись знайти захист, негайно звернувся за допомогою до поліцейських.

За результатами бесіди поліцейських із громадянином з’ясувалося, що інформація про злочин не підтвердилася, і ситуація була викликана виключно страхом через нічний жах. У результаті порушника було оштрафовано відповідно до статті 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає штрафні санкції за свідомо неправдивий виклик служб спеціального призначення.

Важливо зазначити, що за такі порушення, включаючи свідомо неправдиві виклики служб пожежної безпеки, поліції, швидкої медичної допомоги або інших аварійно-рятувальних служб, передбачено адміністративні заходи у вигляді штрафу у розмірі від 850 до 3400 гривень.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Тому важливо дотримуватися усвідомленості та відповідальності у використанні служб захисту та допомоги в екстрених ситуаціях.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...