facebook

Прикарпаття втратило на війні десятьох захисників

Героям російсько-української війни, які віддали своє життя за Батьківщину, було від 27 до 53 років. Загинули захисники на Донеччині, Харківщині та на Запоріжжі.

Під час виконання бойового завдання в Запорізькій області загинув Володимир Волошин. Військовослужбовець служив навідником 1 механізованого батальйону військової частини А 7013. Йому було 33 роки, повідомила начальниця Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

У Донецькій області останній бій прийняв Володимир Зеленко. Бійцю військової частини А 4638 назавжди 32.

Під час артилерійського обстрілу обірвалось життя Володимира Гальчія — водія-стрільця штурмового відділення штурмового взводу. Йому було 37 років.

Останній бій в Запорізькій області прийняв Володимир Вовк. Стрільцю 3 відділення стрілецької роти військової частини А 7370 було 36 років.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Внаслідок ворожого обстрілу не стало Олександра Костюка. Військовослужбовцю частини А 4667 було 53 роки.

На Харківщині обірвалось життя Миколи Пасічинського. Навіднику 2 механізованого відділення військової частини А 0409 назавжди 27 років.

Під час виконання бойових завдань в Харківській області загинув Юрій Пуршега. Стрільцю — гранатометнику стрілецького батальйону військової частини А 1008 було 36 років.

Від вогнепальних поранень, отриманих в Донецькій області, загинув Михайло Глібчук, який служив стрільцем–снайпером механізованої роти військової частини А 7407.

На Донеччині поліг Степан Медведюк. Військовослужбовцю частини А 2777 було 48 років.

На Донеччині обірвалось життя Володимира Михашули. Бійцю військової частини А 4007 назавжди 46.

Вічна пам’ять і слава Героям! Щирі співчуття рідним, друзям, побратимам.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...