facebook

Чоловіки в паніці: ТЦК зможе ліпити одразу по два штрафи у 25500 грн

Оштрафують за кожне порушення

Українцям зможуть виписувати кілька штрафів
За кожне порушення правил військового обліку військовозобов’язаних українців можуть оштрафувати окремо, таким чином громадянам можуть виписати одразу кілька штрафів за різнорідні порушення. Про це повідомляється в телеграм-каналі Всевидяче ОКВ.

Зокрема, у рамках нового закону про мобілізацію передбачаються штрафи для військовозобов’язаних громадян, які будуть виписані за порушення правил воєнного обліку. При цьому, як зазначив депутат Верховної Ради, голова комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Сергій Йонушас, за кожне порушення правил військового обліку порушника можуть оштрафувати окремо.

“Якщо ми кажемо, то про конструкцію статті вона передбачає різнородні порушення. В одному випадку це можуть бути одні дані, про які особа не повідомила, в іншому випадку це може бути, наприклад, зміна сімейного стану або народження дитини, і особа також не повідомила б того. Штраф може накладатися за різнородні порушення двічі. Тобто мається на увазі, що за кожне порушення правил військового обліку особа може бути оштрафована окремо”,- сказав Сергій Йонушас.

Крім цього, військовозобов’язаним українцям варто знати, що накладення штрафу за порушення правил військового обліку, які випишуть представники ТЦК, можливе протягом трьох місяців з моменту виявлення порушення, але не пізніше одного року з дня його вчинення.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Варто зазначити, що багато українців зараз побоюються нововведень про заочні штрафи, які ТЦК почнуть виписувати порушникам. Оскільки протокол прибрали, тепер люди почали боятися, що з’явиться безліч постанов, як за штрафи правил дорожнього руху.

Але громадянам варто знати, що не прибрали розгляд справи, а прибрали лише протокол у цій справі. Це означає, що, незважаючи на відміну протоколу, розгляд справи проводитимуть у присутності людини або попередити людину про її розгляд. Тобто, рішення про покарання заочно без присутності людини виписати не зможуть.

@life_in_ua

заочні штрафи… але є хороші новини

♬ оригинальный звук – про життя

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...