facebook

Щoйнo! “Люди повинні знати”: Буданов терміново звернувся до військових та цивільних, що сталося

Подробиці

До Дня Героїв, який українці щороку відзначають 23 травня, Головне управління розвідки Міністерства оборони презентувало документальний фільм “Країна Героїв”. Разом із відомими військовими та істориками ексклюзивне інтерв’ю для фільму дав начальник ГУР генерал-лейтенант Кирило Буданов.

“Я вважаю, це має бути справді державне свято з підтримкою на державному рівні. Люди повинні знати імена Героїв. Ми дуже часто не знаємо ні імен наших Героїв, ні того, що вони зробили. Таким чином, ми собі частково руйнуємо свою історію і свою ідентичність. Тому що людина зробила вчинок, серйозний вчинок, а про це ніхто навіть не дізнається, окрім тих людей, які безпосередньо це бачили – не буде на чому виховувати наступні покоління”, – сказав глава розвідки.

Буданов підкреслив, що з часів Київської Русі та Козаки українські лицарі були на варті своєї країни – знищували загарбників та робили переможні рейди на територію ворога. “Під час національно-визвольної боротьби 20 століття українці стали прикладом незламності, продовживши традицію державотворення. Цей шлях слід завершити. На нашу долю це вдалося”, – підкреслив він.

Глава ГУР зазначив, що військові, медики, рятувальники, волонтери, добровольці та всі, хто сьогодні дають відсіч російській агресії, – варті найвищої поваги та визнання.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Бійці військової розвідки України не раз довели свою мужність, вірність країні та присязі. Яка б запекла битва не чекала нас попереду, твердо стоїмо разом на своїй землі. І нехай кожен, хто наступає на наші принципи та нашу волю, заплатить за це високу ціну “, – додав він.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...