facebook

“Додадуть 999 грн”: у ПФУ заявили про підвищення пенсій цих українців вже у червні

В Україні у червні підвищать пенсії одній категорії пенсіонерів. Про це повідомили у ПФУ. Стало відомо, хто отримає доплату у розмірі 999 грн.

Як інформує “Today.ua”, у пресслужбі Пенсійного фонду зазначили, що йдеться про громадян, які продовжують працювати на заслуженому відпочинку. З 1 квітня для них провели індексацію. Йдеться про пенсіонерів, які після призначення або минулого перерахунку виплат додатково накопичили 24 місяці страхового стажу станом на 1 березня 2024 року. Також це особи, які накопичили менше 24 місяців страхового стажу, але якщо після призначення/перерахунку виплати пройшло два роки.

Доплати будуть нараховані автоматично – громадянам не доведеться додатково звертатися з цим питанням до сервісних центрів.

Зазначено, що право на проведення такого перерахунку визначає страховий стаж, який набуто станом на 1 березня, зокрема у січні-лютому 2024 року.

У ПФУ уточнили, що дані про сплату єдиного внеску за перший квартал 2024 року надійшли Державного реєстру загальнообов’язковогосоціального страхування у травні. Саме тоді проведено перерахунок для пенсіонерів, які продовжують працювати. У червні пенсіонери отримають підвищені пенсії – одразу за три місяці – перший літній та два попередні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За даними видання “Обозреватель”, на доплату у розмірі майже 1000 грн можуть розраховувати українці, які отримують пенсію у розмірі 5842 грн і на момент виходу на відпочинок накопичили 35 років страхового стажу. Коефіцієнт у формулі розрахунку пенсії для таких осіб становить 0,35, а після перерахунку він збільшиться до 0,37.

Щомісячна надбавка становитиме 333 грн. За три місяці доплата складе 999 грн. Таким чином, щомісячний розмір пенсії зросте до 6175 грн.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...