facebook

Долар пре вгору, а євро безбожно падає: обмінки жорстко оновили курси

Подробиці

Курс валют в Україні станом на 16 червня 2024 року
Як ми вже неодноразово повідомляли, що курс валют в українських банках та обмінниках постійно змінюється. Щобільше, такі щоденні стрибки валюти не просто втомили громадян охочий вигідно здійснити будь-які маніпуляції з валютою, а й змусили їх не поспішати, а вичікувати на кращі моменти для вкладів та іншого. Про те, який курс валют сьогодні у банках України, а також в обмінниках, повідомили на сайті Мінфін.

Отже, як уже відомо, українці ніколи не можуть точно передбачити, який курс валют на валютному ринку на них чекає завтра, тому просто спостерігають за тим, що відбувається, і чекають кращого часу та вигідного курсу за вартістю.

Також слід зазначити, що постійні стрибки на валютному ринку неабияк змушують понервувати вкладників, у яких у банках України лежать чималі суми, адже через нестабільність такі українці буквально втрачають свої гроші, а точніше відсоток від певної суми вкладу, депозиту.

Не подобається така ситуація з курсом валют та його постійними стрибками та іншим українцям, які бажають просто обміняти іноземну валюту вигідно для себе, або купити її. Адже для цього їм також потрібно спостерігати за курсом долара та іншої валюти, щоб підхопити момент для вигідних маніпуляцій із грошима, які вони запланували.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На сьогодні, 16 червня, курс валют в Україні такий:

Детальніше дізнатися про те, в якому банку України скільки на сьогодні становить вартість долара та іншої валюти для купівлі або продажу можна завжди дізнатися на сайті Мінфіну. До того ж там завжди можна ознайомитися з усіма змінами, що відбуваються на валютному ринку.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...