facebook

Долар та євро шатає по повній: банки та обмінки знову змінили курс валют

Валютні курси, що встановлені Національним банком України на сьогодні, 17 червня, мають наступні показники: курс долара США зараз дорівнює 40,649 гривень за 1 долар. Курс євро наразі складає 43,4782 гривень за 1 євро.


В обмінниках українських банків та спеціальних обмінних пунктах вартість валюти є значно вищою. Показники змінюються кожного дня і на сьогоднішній день вони є такими.

 


Вже до кінця минулого тижня відігралися практично всі головні інтриги червня для українського валютного ринку. Це мало досить значний влив на валютний ринок та його ціноутворення.

ФРС зберіг існуючі свої ставки на поточному рівні, а Нацбанк зменшив облікову ставку. Валютні ралі за парою євро/долар на тлі оголошення рішень Федрезерва, політичних струсів у Європі на тлі виборів до Європарламенту таи у Франції спровокували ситуативне просідання позицій євро щодо долара. Євровалюта пробила психологічний рівень нижче 1,07 долара за євро.


Тому у гривні дуже непогані перспективи вписатися у параметри, які було закладено до бюджету на цей рік, тобто у середньорічний курс долара з ціною 40,7 грн. Але треба пам’ятати, що у бюджеті закладався офіційний курс НБУ. Тому можна сміливо додавати до нього ще щонайменше 60 копійок — 1 гривню на доларі, як різницю з готівковим ринком.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

А як будуть розвиватися події на валютному ринку в світлі цих подій, читайте в наших щоденних новинах на порталі «Стіна».

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...