facebook

Стосується всіх, хто виїхав до ЄС: ухвалено важливе рішення, коли пакувати валізи додому

Подробиці

ЄС продлив строки надання тимчасового захисту українцям
Рада Європейського Союзу до 4 березня 2026 року продовжила тимчасовий захист для громадян України. Про це повідомила віцеспікерка Верховної Ради України Олена Кондратюк.

Понад 4 млн українців, рятуючись від війни, знайшли прихисток у Євросоюзі. Більшість жінки, діти та інші вразливі категорії населення.

“Від початку повномасштабного вторгнення, я побувала майже в усіх ключових центрах надання допомоги вимушеним переселенцям з України в країнах ЄС. Знаю наскільки тимчасовий захист життєво важливий. Це можливість мати ті самі права, що й мешканці країн-прихистку на доступ до соціальної допомоги, праці, дитячих садків, школи, медицини, відкриття власної справи. Можливість бодай трохи облаштувати життя для неповнолітніх українців закордоном, поки в Україні не стане більш безпечно”, – йдеться у її повідомленні.

Кондратюк наголосила, що надання такого прихистку має найбільшу підтримку серед громадян ЄС в контексті російсько-української війни.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Дякуємо за людяність, небайдужість і допомогу мільйонам українців, які вимушено покинули свої домівки”, – написала віцеспікерка Верховної Ради.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...