facebook

Фатальне 16 липня для всіх чоловіків: як будуть вручати повістки, штрафи та мобілізувати

Подробиці

Міністерство оборони не підтримало законопроєкт про продовження терміну поновлення даних у ТЦК. Адвокат Крістіна Очкур розповіла у своєму ТікТоці, що чекає на чоловіків після 16 липня.

За словами правозахисника, повістки тепер можуть формуватися в реєстрі “Оберіг” та підписуватись цифровим підписом керівника тцьку.

“Таким чином, повістки можуть відправлятися поштою або повідомленням після того, як пройдуть ці 60 днів. Порядок денний повинен відправлятися не пізніше наступного дня, як його підписали і дата явки щодо цього порядку денного не може бути раніше, ніж через 14 днів після його відправлення”, – повідомила Очкур.

У разі, якщо чоловік не повідомив ТЦК про зміну адреси проживання, порядок денний буде відправлений на останню відому їм адресу і згодом він вважатиметься врученим. В результаті військовозобов’язаному загрожує відкриття кримінальної справи, адмінпротокол, блокування рахунків та інші покарання.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також адвокат нагадала, що ТЦК може накласти штраф у розмірі від 17 до 25 тисяч гривень. Так, для цього військовозобов’язаного мають викликати до ТЦК на розгляд справи.

“Знову ж таки, якщо виклик буде зроблено за останньою адресою вашої реєстрації, але вас там немає – то це буде вважатися виконанням вимоги про ваш виклик. Справа розглядатиметься без вашої присутності. Штраф може накладатися неодноразово, а за кожну неявку на порядку денному”, – йдеться у повідомленні.

У разі несплати штрафу ТЦК передасть цю справу до виконавчої служби, де на військовозобов’язаного відкриють виконавче провадження. Крім арешту майна та блокування рахунків, військовозобов’язаного можуть занести до Реєстру боржників.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...