facebook

Тепер повістки будуть на кожному кроці: хто ще отримав такі самі права як ТЦК

Подробиці

На період воєнного стану чоловіки віком від 18 до 60 років зобов’язані мати при собі військово-обліковий документ (паперовий або електронний) та посвідчення особи. Перевірку можуть здійснювати не тільки працівники ТЦК та СП, а й поліцейські та прикордонники.
Про це повідомляє сайт РБК Україна.
Види військово-облікових документів:

Посвідчення про приписку до призовної дільниці (для призовників);
військовий квиток або тимчасове посвідчення (для військовозобов’язаних);
військовий квиток (для резервістів).
Електронний військово-обліковий документ, який має юридичну силу за наявності QR-коду, можна отримати через застосунок Резерв+ або у ЦНАПі чи ТЦК.

Згідно із законами “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” та “Про правовий режим військового стану”, чоловіки повинні пред’являти військово-обліковий документ і посвідчення особи на вимогу уповноважених представників ТЦК та СП, поліцейських, прикордонників.

Перевірка документів може здійснюватися за місцем проживання, роботи, навчання, у громадських місцях, місцях масового скупчення людей, на блокпостах.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Процедура перевірки включає перевірку персональних даних та звірку з військово-обліковими даними Єдиного державного реєстру. У разі порушення правил військового обліку або виявлення розбіжностей даних, громадянину вручається повістка для уточнення даних у ТЦК та СП.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...