facebook

Стосується всіх водіїв: ПриватБанк зробив термінове попередження – вже й до машин дісталися

Подробиці

Найбільший банк України запустив акцію, яка зацікавить автовласників
Приватбанк запустив акцію, в рамках якої водії можуть виграти сертифікати на пальне. Подробиці оприлюднено на сайті фінцустанови.

“Оплатіть поліс ОСАЦВ у Приват24 карткою Mastercard та вигравайте електронні сертифікати на пальне OKKO”, – йдеться у публікації.

Взяти участь в акції можуть повнолітні особи (від 18 років), які оформили поліс ОСАЦВ у період акції та сплатили його за допомогою картки Mastercard.

Для того, щоб стати учасником акції:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Увійдіть в акції.
Придбайте поліс ОСАЦВ у мобільному додатку Приват24.
Оплатіть поліс карткою Mastercard від ПриватБанку.
На переможців чекає головний подарунок – електронний сертифікат ОККО на 50000 гривень, а також додатковий подарунок у вигляді електронного сертифікату ОККО на 5000 гривень.

Нагадаємо, найбільшу фінансову установу країни, ПриватБанк, можуть продати в приватні руки. Рада директорів банку визначила обов’язкову умову, яка надасть таку можливість.

За словами члена правління фінустанови Євгена Заіграєва, ПриватБанк входить до списку критичної інфраструктури Україні. Банкір зазначив, що в умовах війни вкрай важливо щоб найбільший український банк залишався під контролем держави, а приватизувати його буде недоцільно.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...