facebook

Як дізнатися чи оштрафував вас ТЦК: дані з відкритої системи Мін’юсту – інструкція

Важлива інформація

Як дізнатися, чи накладено штраф за ухилення від мобілізації
Якщо ТЦК наклав своєю постановою штраф на особу, що ухиляється від військового обліку, і ця особа не поспішає добровільно її сплатити, це може загрожувати блокуванням рахунку та подальшим стягненням коштів і майна. Про це повідомляється у Телеграм-каналі.

Окрім особистого відвідування ТЦК або встановлення Резерв+, військовозобов’язаний може дізнатися про свій статус через Автоматизовану систему виконавчого провадження.

Щоб дізнатися про хід виконавчого провадження, слід скористатися Автоматизованою системою виконавчого провадження. Пошук можна здійснити за своїм прізвищем та ім’ям.

Саме в автоматизованій системі виконавчого провадження (АСВП) здійснюється реєстрація виконавчих документів, документів виконавчого провадження та фіксуються всі виконавчі дії.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Автоматизована система виконавчого провадження – це комп’ютерна програма, що забезпечує збирання, зберігання, облік, пошук, узагальнення, надання відомостей про виконавче провадження, формування Єдиного реєстру боржників та захист від несанкціонованого доступу.

Вільний та безоплатний доступ до інформації автоматизованої системи виконавчого провадження забезпечує Міністерство юстиції України у мережі на своєму офіційному сайті за допомогою індивідуального ідентифікатора доступу.

Інформація містить відомості та час її розміщення. Пошук інформації через веб-сайт здійснюється за такими параметрами:

прізвище ім’я по батькові
число, місяць, рік народження боржника – фізичної особи та прізвище, ім’я, по батькові (за його наявності) стягувача – фізичної особи
найменування, ідентифікаційний код у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань для юридичної особи – боржника та стягувача
УНЗР стягувача – фізичної особи, боржника – фізичної особи (за наявності)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...