facebook

За парти з 1 серпня: вже названо області, де школи розпочнуть навчальний рік з літа

Частина шкіл України вже переглянула формат навчання дітей у новому навчальному році


Деякі школи України вже визначилися з датою початку нового навчального року 2024-2025, а керівництво навчальних закладів у кількох містах країни розглядає можливість початку занять у серпні, пише РБК-Україна.

У кількох школах країни перший дзвінок прозвучить набагато раніше за традиційну дату. Це рішення керівники навчальних закладів середньої ланки ухвалили у зв’язку із ситуацією в енергосистемі країни та рекомендаціями Міносвіти.

Так, у школах Чернівців діти підуть на заняття вже з 19 серпня. Перший семестр у школах міста триватиме до 29 листопада, а другий триватиме з 3 лютого до 6 червня. При цьому діти не підуть на канікули восени та навесні, але взимку відпочиватимуть від уроків значно довше, ніж звичайно.

В Івано-Франківську розглядають різні варіанти навчання дітей у новому навчальному році. Як зазначив мер міста Руслан Марцінків, поки що з точною датою тут не визначилися. Не виключається можливість заняття школярів як з 1 вересня, так і з 15 серпня.

“Можливо, перший дзвінок відбудеться 1 серпня або 15 серпня. Подивимося. Це залежатиме від того, що відбуватиметься в державі”, – зазначив Руслан Марцінків.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Водночас керівництво більшості шкіл в Україні не має наміру зміщувати дату початку навчального року.

Наразі вже достеменно відомо, що для школярів Одеси, Черкас, Житомира, Вінниці, Рівного та Луцька перший дзвінок прозвучить традиційно 1 вересня, що підтвердили у міських Департаментах освіти та науки.

У школах міста Черкаси учні розпочнуть заняття з 1 вересня, але навчатимуться без осінніх та весняних канікул. Натомість діти відпочиватимуть узимку цілий місяць, але, швидше за все, другий семестр триватиме до початку червня.

Також у деяких школах не виключають можливості навчання дітей і в суботу, щоб встигнути пройти шкільну програму у тепліший період року.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...