facebook

З платіжкою прийде штраф на 6000 грн: водоканали попередили клієнтів

Кого змусять платити

Деякі спроби економії на комунальних послугах можуть спричинити серйозні проблеми, включаючи накладення штрафів. Про це йдеться у заяві компанії “Житомирводоканал”.

У рамках комунального підприємства часто трапляються випадки, коли домовласники намагаються знизити свої платежі за воду. Однак такі спроби зазвичай закінчуються покаранням.

Наприклад, за незаконне підключення до водопровідної мережі передбачено штраф у розмірі близько 6 тисяч гривень.

“Нещодавно інспектор відділу контролю за водокористуванням виявила у одного з власників незаконне втручання у каналізаційну мережу міста, виписала штраф та вимагала легалізації відносин із водоканалом (штраф становив близько 6000 гривень)”, – повідомили представники водоканалу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Суворе покарання також чекає на тих, хто намагається вплинути на роботу водомірного лічильника. Інспектори регулярно перевіряють стан системи, тому будь-які пошкодження пломби або встановлені магніти швидко виявляються, і очікуваної економії не вдасться досягти.

Нагадаємо, для деяких українців готується нове подорожчання. Водоканальники анонсували підвищення тарифів на послуги водопостачання на 170% для мешканців Кобеляків у Полтавській області. Нові тарифи на холодну воду планується запровадити з 1 липня 2024 року. Причиною підвищення називається збитковість поточного тарифу, який покриває витрати підприємства.

Таким чином тариф для місцевого населення збільшиться з 13,25 до 35,72 гривні за кожен кубометр, що становить зростання на 170%. Головною причиною такого подорожчання вказується зростання вартості електричної енергії.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...