З дому краще не виходити!
За повідомленням синоптика Наталки Діденко в Україні завтра, 16 липня, пік літа і пік спеки. Температура повітря становитиме +33 – +39 градусів, а місцями стовпчики термометрів дотягнуть аж до +40 – +42.
У західній частині очікується нижча температура повітря, впродовж дня +31+34, місцями на Закарпатті та в Чернівецькій області до +35 градусів.
Короткочасні дощі та грози пройдуть завтра у західній частині України, а ввечері у вівторок локально на Житомирщині, Київщині, Чернігівщині, Сумщині та Полтавщині.
Більша частина України й надалі потерпатиме від сухого, а точніше, пересушеного повітря. І розраховувати на просування вологої повітряної маси не варто.
Перше послаблення спеки очікується на півночі України 18 липня. На півдні, сході та в центральних областях ймовірне послаблення спеки орієнтовно аж на 20 – 22 липня.
У Києві завтра, 16 липня, розраховувати на серйозний дощ не варто. Сильна спека втримається в межах +35 – +37 градусів. І лиже з 18 – 19 липня дихати стане трохи легше.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…