Україну знову накриє аномальна спека з Африки, яка досягне піку з 5 по 15 серпня. Першими спекотну погоду відчують західні та південні області.
Такий прогноз озвучив синоптик Ігор Кібальчич.
Кібальчич сказав, що є висока ймовірність приходу тропічного африканського повітря в північні широти, що призведе до нової хвилі спеки в Європі.
У цей період максимальні температури в центральній та південній Європі можуть досягати +40 °C і вище.
Через спеку прогнозуються небезпечні явища, такі як сильні зливи, руйнівні шквали та великий град, особливо в Італії, Німеччині та інших країнах центральної Європи.
Спека поступово переміщуватиметься на схід, і західні та південні області України відчують підвищення температури до +34…+38 °C.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…