Мобілізація молоді: названо граничний вік – кому готуватися
Мобілізація важлива для обороноздатності України, а тому дискусії та суперечки навколо цієї теми, втім, як і спекуляції, триватимуть аж до закінчення війни
Питання зниження мобілізаційного віку стоїть на слуху кожного громадянина України. Проте всупереч домислам і фальсифікаціям даних є чіткі думки військових і влади щодо цього. І вони дуже відрізняються від суспільних висновків.
Докладніше про те, що експерти зробили заяву про мобілізацію української молоді, інформує ТСН.
Підполковник медичної служби Роман Кузін, який займається медициною східного напрямку фронту, висловився про зниження призовного віку.
“Це дуже складне питання. Якщо почнуть йти хлопці, яким 18-19, 20-25, хто потім підійматиме цю країну? Я вважаю, якщо є можливість це відкладати, це потрібно робити максимально”, – розповів Кузін.
При цьому військовий поділився думкою про вплив війни на юнаків 19-20 років і згадав, яким був він сам.
“Це буде зламана психіка однозначно. Труднощі переусвідомлення після того, як завершиться війна, у такій категорії, на мою думку, буде набагато більше. Якщо людина сформована у 45-50, розкладено вже чітко життєві цінності, таким людям легше виходити з цього стресу”, – зазначив Кузін.
Однак підполковник не заперечував того факту, що старшим чоловікам набагато складніше воювати фізично, адже вони вже далеко не в розквіті своїх сил, на відміну від молодих. Важливо також враховувати той факт, що з віком відбувається загострення хронічних захворювань, власне саме тому з віком чоловіки частіше отримують відстрочку від мобілізації та навіть інвалідність.
Шукайте деталі в групі Facebook