На думку нардепа, завдяки економічному бронюванню частина людей вийде “з тіні”, повернеться на роботу, а потім піде на фронт
Запровадження економічного бронювання може допомогти в подальшому наповнити ЗСУ новими військовослужбовцями у разі потреби. Адже чоловіки внаслідок такого бронювання повернуться на роботу, вийдуть з «тіні», а якщо держава потребуватиме заміни військовослужбовців і таке економічне бронювання потрібно буде скасувати, то їх можна буде залучити до війська. Про це зазначив заступник голови парламентського Комітету з питань економічного розвитку Олексій Мовчан, пише «Судово-юридична газета».
Так, як цитує пресслужба парламенту, Олексій Мовчан зауважив, що завдяки економічному бронюванню частина людей вийде «з тіні», повернеться на роботу, буде платити податки, створюватимуть додану вартість.
«Коли ж держава скаже, що не може далі бронювати, а треба на фронті замінити нинішніх військових, то ця людина піде й не ховатиметься.
Тобто, це цивілізований вихід зі скрутної ситуації, у якій ми нині перебуваємо», – додав народний депутат.
Загалом, ідея запровадження в Україні економічного бронювання – це складне питання, яке зараз активно обговорюється в парламенті. Наразі напрацьовуються кілька окремих документів із різними підходами, а остаточної редакції проекту закону ще немає.
«З одного боку, дехто каже, що економічне бронювання – це умови для того, щоб нібито багаті не воювали. З іншого боку, коли дивитися на реальні цифри, то бачимо, що це можливість і збільшити мобілізацію, і посилити мобілізацію економіки, щоб фінансувати потреби армії. Адже кошти на безпеку та оборону, на зарплати військовим – це наші податки, і чим більше ми зможемо їх генерувати всередині країни, тим більше зможемо витратити на потреби армії та захисників», – зазначив політик.
За його словами, самих моделей економічного бронювання є багато.
«У парламенті розглядаються окремі законопроєкти. Перший критерій, що визначає можливість економічного бронювання, – це середня заробітна плата у регіоні, друге – це спроможність платити фіксовану цифру, наприклад, казали про 20-30 тис. грн. Проте це питання в процесі обговорення. Остаточної редакції проекту закону ще немає», – наголосив парламентарій.
Вам знадобиться лавровий лист та свічка Виявляється, що нерідко для притягнення грошей знадобиться проведення дуже…
Інформація щодо перетину кордону Для українців, які планують здійснити виїзд за кордон, пояснили важливе правило…
Право виходу на пенсію в Україні за віком на пільгових умовах і за вислугою років…
Погода в Україні на початку нового робочого тижня буде по весняному теплою, але вологою та…
Росія готується до війни з НАТО - названо терміни У Міноборони рф допустили військовий конфлікт…
Погода в середині грудня не радує: то приморозить, то дощем все залляє. А ще, вітер…