Водіїв попередили про штрафи та навіть позбавлення прав на рік
Позбавлення водійських прав в Україні є найсуворішим адміністративним покаранням для водіїв за порушення ПДР. Як правило, призначають його за серйозні проступки, на кшталт нетверезої їзди, але є ситуації, коли стати вимушеним пішоходом можна і за, на перший погляд, безневинну дію, розповідає видання «Твоя машина».
Зокрема, багато українських автомобілістів використовують аварійну сигналізацію для комунікації між собою або попередження про небезпеку, коли це не передбачено ПДР.
Правила дозволяють активувати «аварійку» тільки, якщо здійснюється рух із технічними несправностями, застрягання авто, вимушеної зупинки, засліплення водія фарами, під час ДТП або при зупинці поліцією.
Моргнувши аварійкою без причини, наприклад, щоб подякувати іншому водієві, ви ризикуєте отримати штраф у розмірі 425 гривень.
Якщо своїми діями ви створили аварійну ситуацію, змусивши інших учасників руху різко загальмувати або здійснити небезпечний маневр, то вам загрожує вже 680 гривень штрафу, а також позбавлення прав на строк від 6 до 12 місяців.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…