Історія 12-річної української дівчинки, яку постійно б’є матір, схвилювала соцмережі. Відповідний запис з’явилася на сторінці співробітника Національної поліції Зої Мельник в Facebook.
Мельник переказала епізод зі свого професійного досвіду: в поліцію зателефонувала дівчинка, чия подруга боялася йти додому і планувала покінчити із життям. Поліцейський наряд відвіз дівчат додому до дівчинки котра дзвонила і з’ясував подробиці.
Виявилося, що втікачку регулярно б’є матір – зокрема, вдарила кулаком в обличчя ще в першому класі, при сторонніх. Але ніхто з дорослих не звернувся в поліцію. Дівчинка говорила, що хоче жити з батьком, хоча тата ні разу в житті не бачила.
Співробітниця поліції переконана, що цю матір не позбавлять батьківських прав, інакше вся країна перетворилася б у великій дитбудинок – адже така поведінка по відношенню до дітей широко поширена і вважається практично нормою.
“Це суспільство хворе насильством. Слово “виховувати” у мене асоціюється зі словом бити… Аж надто часто я його чула саме в такому контексті. А де ж шкільні психологи, органи опіки, де ж ви всі, люди? Де вчителі? А дорослі, які через 6 років тільки вирішили розповісти співробітнику поліції про те, як неадекватна мати б’є кулаком в обличчя першокласника? А де держава? де соціальна реклама із закликами не бити дітей? Ви бачили якусь якісну соціальну рекламу, так як роблять це на заході? ” – задала риторичні запитання Мельник.
На закінчення автор висловила переконання, що синіх китів боятися не варто – “одна така матуся страшніше тисячі синіх китів”.
Пост отримав понад 760 лайків і більше 40 перепостів.
Христина Анатоліївна зізналася: “Холодніє потилиця від таких розповідей”.Публікацією Зої Мельник поділилася керівник патрульної поліції Харкова Ольга Юскевич. “Закликаю дорослих, які можуть бачити, знати, а головне, протистояти насильству в сім’ях, не закривати очі на цю проблему і надати допомогу, або надати інформацію про те, що така допомога необхідна. Вихователі, вчителі, психологи, сусіди – ви можете врятувати життя і запобігти трагедії! ” – написала Юскевич.
В Україні вже почали вручати повістки через пошту. Але суттєве покращення мобілізаційного процесу поки не…
Погода у грудні в Україні дійсно дивує. Спершу сонячно, потім захурделить чи заллє дощами. З…
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…
Ситуація починає набувати дедалі більших масштабів, і зниження мобілізаційного віку стане точкою неповернення На початку…
Олег Тимошенко, керівник Черкаського ТЦК, зізнався, що іноді переглядає пабліки, де повідомляють про місця видачі…