Архиєпископ Мстислав, який танцював і пив в оточенні жінок і влаштував бійку в нічному клубі Тернополя, отримав в УАПЦ нову посаду.
За інформацією ЗМІ, скандальний архиєпископ-гуляка Мстислав через п’ять місяців після скандалу з бешкетом у тернопільському клубі очолив Хмельницьку єпархію. Глава УАПЦ каже, що дав Мстиславу останній шанс. У свою чергу в Тернопільській єпархії УАПЦ обурені таким рішенням.
За словами митрополита Макарія, скандальний священик отримав цю посаду, так як у церкві необхідно полагодити дах і ніхто не хоче цим займатися . А архієпископ може виконати це завдання і це буде нібито для нього випробуванням.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…