Заробити влітку можна в сільському господарстві або в туристичній галузі. У Західній і Північній Європі робота пов’язана зі збором врожаїв, на півдні і в східних країнах шукають офіціантів і працівників в готелі.
Для роботи в країнах ЄС потрібно оформити робочу візу. Наприклад, щоб працювати в Польщі, необхідно отримати національну робочу візу D 05. Її можна зробити в консульстві, подавши запрошення роботодавця.
Заробити в Польщі можна на зборі ягід. Зарплата стартує від 20-23-х до 29-ти тис. гривень, роботодавці надають житло, проте харчування найчастіше за свій рахунок. Крім робочої візи вимог немає передає vectornews.net.
У Німеччині студенти зі знанням німецької мови на базовому рівні можуть знайти роботу офіціант з зарплатою 35 тис. гривень або 8,5 євро в годину. Також є робота кухаря з зарплатою 1300 євро в місяць з проживанням і харчуванням. Помічникам кухаря платять 900 євро.
У Швеції на зборі ягід платять за кількість зібраного врожаю. В місяць зарплата виходить на 60 тис. гривень. Працівнику-фермеру обіцяють платити 63-70 тис. гривень.
На зборі ягід в Європі можна заробити до 70 тис. гривень за місяць.
У Болгарії шукають офіціантів і кухарів на зарплату 12-20 тис. гривень. Роботу пропонують на чорноморських курортах, для роботи офіціантом потрібно знати англійську мову. Роботодавець надає харчування та проживання.
У Греції шукають російськомовних аніматорів на зарплату 500-700 євро, кухарів в готелі – від 1000 євро, офіціантам і покоївкам платять 700 євро.
У Фінляндії в основному потрібні різноробочі на збір лісових ягід і грибів. У країні платять від 24 тис. гривень на місяць залежно від виробітку. Проте робочий день може бути ненормованим і потрібно оплачувати житло. На збір полуниці та малини платять два євро за кілограм. Різноробочим на ферму обіцяють зарплату 50 тис. гривень.
В ОАЕ офіціанти заробляють 15-35 тис. гривень, бариста – 22 тис. гривень, адміністратор в фітнес-клубі і рятувальники – 30 тис. гривень. В оголошеннях роботодавець обіцяє оплатити працівникові переліт з України до ОАЕ та надає безкоштовне харчування та житло. Однак робочими можуть бути шість-сім днів на тиждень.
У Туреччині шукають аніматорів на зарплату 14-15 тис. гривень, танцівниць – на 20-30 тис. гривень. Зустрічаються вакансії кухаря на ставку 30 тис. гривень, офіціанта – 14-25 тис. гривень, покоївка в готелі в середньому заробляє 16 тис. гривень.
В Ізраїлі сезонних вакансій менше. В основному потрібні будівельники на зарплату 50-55 тис. гривень, робітники на заводи за 37-40 тис. гривень. Однак є й вакансія кухаря на зарплату 45 тис. гривень на місяць.
В Єгипті шукають аніматорів на зарплату від 8-ми до 20-ти тис. гривень, а в Тунісі – англомовних гідів за 400 доларів.
У США на сезонну роботу шукають офіціантів і покоївок в готелі на зарплату 12 тис. доларів на рік, працівникам на ферму обіцяють 2800 доларів в місяць, рятувальникові на пляж – 3500.
У Канаді робочого на фермі пропонують 2800-2900 доларів в місяць, офіціантам – 1000.
Відьма зробила прогноз Тарологиня та відьма Тетяна Гай спрогнозувала, що на росію чекає нещасливе майбутнє.…
Складні погодні умови, що склалися 21 листопада майже по всій Україні, наприкінці тижня охоплять усі…
Важлива інформація для українців, які мають борги за комуналку Багато українців через важкий час не…
Керівниця медичної служби 108-го окремого батальйону "Вовки Да Вінчі" 59-ї бригади, дівчина загиблого Героя України…
Реформа орієнтована не лише на встановлення статусу інвалідності, а й на підтримку реабілітації та відновлення…
Студентам відмінили відстрочки - хто потрапляє під мобілізацію Як стало відомо, що деяким студентам відмінили…