facebook

Порошенко та Гройсман привітали українців з Днем Святої Трійці

“Ми здатні порозумітися і перемогти”, – написав Петро Порошенко. Президент України Петро Порошенко привітам громадян з Днем Святої Трійці.

d7ee76ac44425551a9094a299ec868ad

Поздоровлення глава держави опублікував на своєму сайті. “У це світле свято ми прагнемо до духовного оновлення, взаєморозуміння, відкриваємо свої серця для віри, надії та любові, бо пам’ятаємо просту істину: люди, якими б різними не були, здатні зрозуміти одне одного, якщо їх надихає Святий Дух”, – написав президент. Петро Порошенко також наголосив, що спільна молитва допоможе зберегти єдність країни.

Християни відзначають свято Трійці “Сила і мужність, честь і порядність, милосердя та доброчинність, щира віра – одвічні цінності нашого народу, які несуть безмежний потенціал та гартують у боротьбі за власну державність”, – написав президент у привітанні.

Порошенко також побажав, аби у кожному домі панувала радість, мир та Божа благодать. “Знаю, що мільйони українців надихає дух свободи, правди та гідності. Значить, ми здатні порозумітися і перемогти”, – сказав він. Також у своєму Facebook українців привітав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. “Друзі, щиро вітаю вас і ваші родини з Днем Святої Трійці! Бажаю Божого благословення та натхнення творити добро”, – побажав він.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...