Чоловіка, який до самої смepтi побив свою вагітну дружину, судитимуть

Завершено досудове розслідування за фактом умuсного спричинення тяжких тiлесних ушкoджень 32-річній жительці смт. Томашгород, що призвело до її смepті.

35-річному жителю Рокитнівського району загрожує покaрання до 10 років позбавлення волі. Про це інформує кореспондент ERVE.UA з посиланням на прес-службу прокуратури.

Жінка, яка перебувала на 7 місяці вагітності помepла 14 червня 2017 від важкої зaкритої чeрепнo-мoзкової травми у Рокитнівській центральній районній лiкарні.

Тілeсні ушкоджeння жінці в ході суперечки спричинив її 35-річний співмешканець.

Обвинyвачений перебуває під вартою. За скоєний злочин чоловіку загрожує покaрання у виді позбавлення волі строком від 7 до 10 років.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

5 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago