Щомісяця «міжрайонними судами» непідконтрольного Донецька і «арбітражним судом ДНР» приймаються рішення про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію, передає Корупція.Інфо
«Буває, що на майно боржників накладається арешт. Наприклад, мав місце випадок, коли під час примусового виконання рішення суду про стягнення заборгованості з фізичної особи в розмірі 43 211 руб. (20 тис. грн за курсом «центрального республіканського банку ДНР», – прим.) Державною виконавчою службою Будьонівського району Донецька було накладено арешт і оголошено заборону на відчуження автомобіля Chevrolet Lacetti », – йдеться в повідомленні.
Також наголошується, що «Донецькміськтепломережа» надає можливість реструктуризації заборгованості – дозволяє погашати її рівними частинами строком до 60 місяців в залежності від суми.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…