facebook

Студія “Квартал 95” виступила з офіційною заявою з приводу зaбoрoнu показу телесеріалу “Свати” в Україні

Студія “Квартал 95” виступила прокоментувала зaбoрoнy показу телесеріалу “Свати” в Україні. У “95 Кварталі” зазначили, що це рішення Держкіно є абсурдним та суперечить здоровому глузду.

Про це повідомляє “ТСН“.

“Зaбoрoнa 6 сезонів серіалу “Свати”, які були відзняті у період від 2008 до 2013 роки, – це абсурдне рішення, яке суперечить здоровому глузду. Його єдина мета – відвернути увагу суспільства від гострих актуальних проблем: вiйнa на сході, економічна та політична криза в країні, погіршення рівня життя,”– зазначили у компанії.

У “95 Кварталі” наголосили, що вони неодноразово заявляли про свою громадянську позицію. Тому спeкyляцiї на псевдопатріотичні теми на адресу “Сватів” безпідставні.

“Ми – за вільну і незалежну Україну, в якій відстоюють громадянські права і демократичні свободи. Але не порушують їх”, – заявили вони.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

В офіційній заяві зазначили, що “Свати” – це український серіал, який знімався в нашій країні, давав роботу сотням українських кінематографістів, поповнював державний бюджет України.

Крім того, цей серіал нагороджений численними професійними преміями в Україні та світі – 12 премій “Телетріумф”, нагороди “Телезірка”, участь у престижних міжнародних фестивалях, високі рейтинги.

“Це серіал, популярний у всьому світі, який просуває Україну на міжнародній арені. Це серіал, який люблять мільйони людей. Саме вони чекали від нас продовження “Сватів”. Але наразі його не буде,”– розповіли у компанії.

У “Кварталі 95” не збираються здаватися та будуть відстоювати свої права в міжнародних судових інстанціях доти, доки не буде сформована чітка і прозора система регуляції кінематографічної і телевізійної галузей в Україні.

“Хто і на якій підставі приймає рішення про те, кого вносити в список осіб, що представляють зaгрoзy національній бeзпeці України? Хто приймає рішення про відкликання прокатних посвідчень? У Мінкульті, СБY, Нацраді і РНБО немає відповідей на ці запитання. Є тільки “чорний” список, в якому завтра може опинитися будь-хто. Цим списком зручно маніпулювати, використовуючи його в недобросовісній конкурентній бoрoтьбi або в політичній грі”, – висловили обурення у “Кварталі 95”.

Також, у студії подякували усім, хто їх підтримує.

“Ми дякуємо всім, хто нас підтримав. Вас багато – діячів кіно, акторів, продюсерів, журналістів, блогерів, вoїнiв АTО, звичайних глядачів. Ми дякуємо владі, за те що нас не забули. І ми не забудемо”, – підсумували у заяві.

Нагадаємо, 29 листопада в Україні офіційно зaбoрoнили показ серіалу “Свати”, у якому знімався актор Федір Добронравов, який потрапив у перелік осіб, які створюють зaгрoзy національній безпеці.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...