КИЇВ. 30 червня. УНН. Терористи, які підірвались в аеропорту Стамбулу, ймовірно були громадянами Узбекистану, Киргизстану та Росії. Про це повідомляє турецьке провладне видання Yeni Safak з посиланням на джерела, передає УНН.
За даними джерела видання, серед трьох терористів був громадянин Узбекистану, Киргизстану та росіянин з республіки Дагестан.
При цьому за даними видання Reuters, служба безпеки Киргизстану відмовилися від коментарів, а з Узбекистаном поки не змогли зв’язатися.
Також турецький високопосадовець повідомив агентству, що наразі проводиться ідентифікація останків терористів смертників.
Нагадаємо, 28 червня у Стамбулі в аеропорту сталося два вибухи. Також вибух прогримів біля станції метро, розташованої поряд з аеропортом. Загинуло 42 особи, у тому числі українка.
Як повідомляв УНН, 30 червня турецька поліція затримала 13 осіб у зв’язку з терактом в аеропорту Стамбула.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…