Міністр культури Євген Нищук заявив, що в Україні немає арени, яка була б готова до проведення міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017.
Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Інтерфакс-Україна. “Арени як такої у нас практично немає, за тими вимогами закритої арени на велику кількість людей”, — сказав Нищук в ефірі 5 каналу. Він розповів, що стадіон НСК “Олімпійський” в Києві не критий, і навіть якщо на ньому буде встановлена тимчасове накриття, то воно не дозволить підвісити до нього важке обладнання. За словами міністра, Львів розглядає можливість побудови такої арени. “Вона (арена) насправді необхідна кожному місту, Києву зокрема, у нас немає такого майданчика, який був би придатним для великого форуму, конгресу, театрального перформансу”, — зазначив міністр. Нищук вважає, що Києву необхідно побудувати великий сучасний зал на берегах Дніпра.
Нагадаємо, раніше міністр фінансів Олександр Данилюк написав колонку, в якій попросив порахувати, скільки грошей доведеться витратити на проведення Євробачення, і припустив, що Україна може передати право на конкурс іншій країні через занадто високу вартість. Однак пізніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Україна не відмовлятиметься від проведення конкурсу Євробачення-2017.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…