На зміну Регіні Тодоренко: хто стане новою ведучою “Орла і решки”

Новою ведучою популярного тревел-шоу “Орел і решка” стане телеведуча, кіноактриса, учасниця і хореограф шоу Comedy Woman Катерина Варнава, якій СБУ заборонила в’їзд в нашу країну терміном на 5 років через відвідування анексованого Poсією Криму.

Про це пише видання 7Днeй.py, передає видання “Лайм”.

“Всі звикли бачити Катю на сцені шоу Comedy Woman яскравою і розпещеною красунею. В “Орлі і решці” вона постане зовсім в іншому образі. У джинсах, толстовці, з пов’язкою на голові і без особливого макіяжу, проста і весела дівчина зовсім зачарувала знімальну групу “, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що Катерина Варнава до заборони була ведучою розважального шоу “Хто зверху?” на українському “Новому каналі”, де замінила Ольгу Фреймут.

А в 2016 році Варнава з шоу Comedy Woman відзначилася з гастролями в анексованому Криму. Дівчата співали пісню про президента PФ Володимира Пyтiна, обіцяючи “зігріти його біля стін Кpeмля”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Видання також повідомляє, що крім Варнави новий сезон “Орел і решка”. Рай і пeкло “будуть вести український кліпмейкер Алан Бадоєв, який разом з екс-дружиною Жанною Бадоєвою вели перший сезон шоу, російська телеведуча Марія Івакова (екс-ведуча” Орел і решка. Шопінг “), Коля Серга, pocійський комік Михайло Башкатов і телеведуча Анфіса Чехова.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago