12 грудня о 21:44 загорівся дерев’яний житловий будинок у с. Молошковичі Яворівського району, повідомляє ДСНС Львівщини. Як наслідок одна людина загинула, одна у важкому стані.
Через щільне задимлення вогнеборці працювали в апаратах захисту органів дихання. Пожежу загасили о 23:05 у складі ланки газодимозахисної служби. Вогонь знищив речі домашнього вжитку, дах та перекриття на площі 75 кв.м.
На згарищі знайшли тіло 56-річного чоловіка. Також 56-річний власник будинку отруївся продуктами горіння. Його у важкому стані госпіталізували в реанімаційне відділення Новояворівської центральної районної лікарні.
Обставини та причини пожежі встановлюють фахівці.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…