14-річний американський підліток Емануель Зайа готуватися до операції з видалення з його обличчя гігантської пухлини, розміром із баскетбольний м’яч. Як повідомляє британський таблоїд The Sun, пухлина почалася з невеликого прища на носі.
Під час статевого дозрівання він настільки збільшився в розмірах, що заважає дитині їсти і дихати. Крім того, через велику вагу пухлини, під загрозою шия і дихальні функції організму хлопчика. Місцеві ЗМІ повідомили, що батьки підлітка протягом двох років безуспішно шукали допомоги у себе на Кубі. Виявилося, що допомогти їм зможуть у США.
Вже 12 січня місцеві хірурги проведуть небезпечну операцію. Доктор Роберт Маркс, керівник відділення оральної і щелепно-лицевої хірургії Університету Майамі, сказав, що Емануель народився з рідкісним розладом, так званою поліотичною фіброзною дисплазією.
Хвороба змушує його тіло виробляти рубцеву тканину замість кістки і може викликати переломи і деформації рук, ніг і черепа. Операція триватиме від восьми до десяти годин і потребують участі не менше чотирьох хірургів.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…