4 січня в Києві в головний офіс українського телекомунікаційного оператора “Київстар” з обшуками прийшли близько трьох десятків податкових поліцейських.
Про це на своїй сторінці в Facebook розповів президент “Київстару” Петро Чернишов.
“Сьогодні вранці до нас в головний офіс прийшло близько трьох десятків податкових поліцейських. Проникли через охорону всією ось такою бригадою, просто розставивши наш турнікет, і пред’явили нам Постанову Шевченківського районного суду м. Києва про дозвіл провести обшук нашого офісу”, – розповів він.
Чернишов відзначив, що в офіс оператора прийшли відразу чотири податкових майора. Він додав, що суд видав податковим інспекторам дозвіл на обшук вилучення документів 26 грудня 2017 року.
“Що ж вони шукають в такому великому складі? Три договори, укладених дуже давно ще минулим керівництвом компанії і які вже припинили дію, і пару десятків додаткових документів до них”, – повідомив президент “Київстару”.
Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Він також нагадав, що у “Київстару” вже майже два роки триває суд з Державною фіскальною службою України, яка вважає, що оператор недоплатив до бюджету країни майже півтора мільярда гривень.
Чернишов також заявив, що ця справа придумана, так як “компанія завжди справно і в повному обсязі перераховує всі податки і збори до бюджету країни”.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…