50-річному доценту одного із львівських вишів, якого напередодні затримали за ситематичне хабарництво, Галицький районний суд міста Львова обрав запобіжний захід у два місяці домашнього арешту та електронний браслет. Про це інформує прокуратура Львівської області, передає Корупція.Інфо.
Зловмисника затримали у четвер, 11 січня, у робочому кабінеті одного з львівських вищих навчальних закладів. Його підозрюють у отриманні неправомірної вигоди, яку чоловік отримав від студента. За 370 доларів викладач обіцяв допомогти скласти іспит та посприяти при захисті диплому. Під час обшуку в порушника виявили перелік студентів та 21 тисячу гривень.
Нині зловмиснику повідомили про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).
За вчинений злочин підозрюваному загрожує до 10-ти років ув’язнення без права звідльнення від кримінальної відповідальності, трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю та конфіскація майна.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…