Коли прокуратура відмовляється виконувати судові постанови на протязі декількох місяців, потерпілі просто змушені звертатись в Генеральну прокуратуру України. Такі конкретні дії довелось проводити захисникам деяких представників ІТ-компанії, офіс яких представники Служби безпеки України розгромили ще в 2015 році.
В межах обшуку, в компанії було незаконно вилучено цінні папери та дороге обладнання. Рішенням суду потрібно було все повернути назад власникам. Проте майже дев’ять місяців потому рішення суду не виконувалось, і компанія подала це одну заяву в суд на невиконання судового рішення. Тим часом, правоохоронні органи без особливих зусиль натякають на необхідність дати хабар!
«Курйозність всієї ситуації полягає в тому, що нам не двояко натякнули на те, що потрібно платити гроші, щоб нам повернули папери та апаратуру.» – каже адвокат Віталій Сердюк. Адвокати кажуть, що змушенні звертатись до генерального прокурора Юрія Луценка, тому що справа далі паперів не просувається. Крім цього, під час незаконних дій СБУ було завдано серйозних збитків приміщенню. Зокрема було зруйновано несучу стіну квартири, що спричинило тріщини на зовнішніх стінах бідувлі.
Вилучити водійські посвідчення у військовозобов'язаних громадян, які не з'явилися у ТЦК за повісткою, можуть лише…
Ухвалені зміни почнуть діяти одразу після підписання закону Президентом України та його офіційної публікації В…
Синоптик радить вдягнутися тепло. Адже з сьогоднішнього дня Україну накриє негода – зима входить в…
Фінансовий аналітик Андрій Шевчишин заявив, що до кінця року курс долара в Україні може досягти…
Для запобігання подібним ситуаціям рекомендується укладати шлюбний контракт і вести прозорі фінансові відносини, обговорюючи великі…
Введення чіткої процедури, гарантії компенсації та повернення майна після закінчення військового стану — це ті…