Коли прокуратура відмовляється виконувати судові постанови на протязі декількох місяців, потерпілі просто змушені звертатись в Генеральну прокуратуру України. Такі конкретні дії довелось проводити захисникам деяких представників ІТ-компанії, офіс яких представники Служби безпеки України розгромили ще в 2015 році.
В межах обшуку, в компанії було незаконно вилучено цінні папери та дороге обладнання. Рішенням суду потрібно було все повернути назад власникам. Проте майже дев’ять місяців потому рішення суду не виконувалось, і компанія подала це одну заяву в суд на невиконання судового рішення. Тим часом, правоохоронні органи без особливих зусиль натякають на необхідність дати хабар!
«Курйозність всієї ситуації полягає в тому, що нам не двояко натякнули на те, що потрібно платити гроші, щоб нам повернули папери та апаратуру.» – каже адвокат Віталій Сердюк. Адвокати кажуть, що змушенні звертатись до генерального прокурора Юрія Луценка, тому що справа далі паперів не просувається. Крім цього, під час незаконних дій СБУ було завдано серйозних збитків приміщенню. Зокрема було зруйновано несучу стіну квартири, що спричинило тріщини на зовнішніх стінах бідувлі.
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…
Ситуація починає набувати дедалі більших масштабів, і зниження мобілізаційного віку стане точкою неповернення На початку…
Олег Тимошенко, керівник Черкаського ТЦК, зізнався, що іноді переглядає пабліки, де повідомляють про місця видачі…
Поліція Рахівщини затримала 46-річного закарпатця, який п’яним вбив знайомого ножем у чужому будинку. Про це…
Українські вчителі, які викладають у 5–9 класах, почали ставити оцінки школярам за новою системою. Основна…
Міністерство закордонних справ України запустило експериментальний проєкт, який дозволяє українцям за кордоном отримувати консульські послуги…