Прощання відбудеться сьогодні: Померла Матвієнко, відома народна артистка України

Їй дуже подобалися танці, передає Корупція.Інфо

27 січня з життя в останній шлях вирушила заслужена артистка України Ірина Григорівна Матвієнко.

Саме вона стала однією із засновниць сучасного танцювального руху у Новомосковську. Вона була хореографом та керівником студії сучасного танцю “Бомонд”, яку сама створила в 1984 році.

Як розповіла сама артистка в одному з інтерв’ю, вона захопилася красою танцю, коли спостерігала за своїми батьками. Саме батьки навчили її танцювати старі танці. Такі як, танго 50-х років.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Танці стали для артистки життям. Вираз “Танцюю – значить існую” саме про неї. Але для неї в житті була ще одна важлива річ – діти, яких вона із задоволенням вчила танцювати.

Останні місяці життя Ірина Григорівна боролася з важким захворюванням. Прощання з Іриною Матвієнко відбудеться сьогодні, 28 січня, о 11.00 у ДК Металургів.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

5 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago