Обурені роботою влади чи комунальників – створіть петицію. Електрона демократія в Україні працює вже третій рік. Звернутися можна, як до міської адміністрації, так і до Президента. За цей час було створено понад 50 тисяч петицій. Проте реалізували всього десятки.
Озброїти українців хотів Зен Антипоп – член “Української асоціації власників зброї”. Він написав петицію, де запропонував ухвалити закон, який дозволить українцям вільно володіти зброєю.
“Досвід цивілізованих країн показує, що озброєні громадяни значно швидше припиняють, в тому числі терористичні акти. І злочинець тричі подумає, чи виходити кудись на площу, розмахувати своєю незаконною волиною, якщо він знає, що є можливість, що будь-хто може мати зброю самозахисту”, – зазначив активіст.
Українці підтримали цю ідею, А от Президент ні. Мовляв, проблема не на часі. Електронні петиції в Україні працюють третій рік. Ідея прийшла з Європи. Звернутись можна не лише до Адміністрації Президента, а й до Кабміну та КМДА. Аби петицію розглянули чиновники, вона повинна набрати певну кількість голосів. У Президента це 25 тисяч, у мерії – 10. Ось до останніх і звернувся активіст Андрій. Пропонував очистити місто від незаконної реклами. “Проблема в тому, що у Києві більшість реклами, є незаконною, наразі це 40-45 тисяч незаконної реклами”, – запевнив активіст Андрій Косецький.
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…
Ситуація починає набувати дедалі більших масштабів, і зниження мобілізаційного віку стане точкою неповернення На початку…
Олег Тимошенко, керівник Черкаського ТЦК, зізнався, що іноді переглядає пабліки, де повідомляють про місця видачі…
Поліція Рахівщини затримала 46-річного закарпатця, який п’яним вбив знайомого ножем у чужому будинку. Про це…
Українські вчителі, які викладають у 5–9 класах, почали ставити оцінки школярам за новою системою. Основна…