Перехід на літній час 2018 в Україні відбудеться вже сьогодні!
Незважаючи на всі наші надії й обіцянки політиків, що цю важку процедуру скасують, ми все ж таки продовжимо крутити стрілки годинника двічі на рік то вперед, то назад. Тепер настала черга переходу на літній час, пише tochka.
А це означає, що о 3 годині ночі з суботи, 24 березня, на неділю, 25 березня, стрілки годинника слід перевести на одну годину вперед. І з сумом розпрощатися з однією годиною повноцінного і бажаного відпочинку.
Отже, знову доведеться звикати жити в новому режимі. Коли переводять годинники на літній час 2018, то у нас штучно віднімають цілу годину ранкового сну. Зате ввечері, навпаки, доводиться вирушати в ліжко на годину раніше, коли ще зовсім не хочеться, оскільки організм звик у цей час не спати.
Як легше пережити перехід на літній час
Багато людей важко переносять весняне переведення стрілок на 1 годину вперед. На нашому самопочутті, крім забраної години, також негативно позначається пережита зима, зниження імунітету, брак вітамінів. Крім того, на цей час припадає Великий піст 2018 зі значними обмеженнями в раціоні. Тож не дивуйся, якщо після переведення годинників на літній час ви відчуєте зниження працездатності і погіршення самопочуття.
Адаптація до нового часу у кожної людини відбувається по-різному і в середньому становить від 1 до 3 тижнів. Щоб переведення годинників в Україні на літній час 2018 не спричинив проблеми зі здоров’ям, прислухайся до наших порад:
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…
Ситуація починає набувати дедалі більших масштабів, і зниження мобілізаційного віку стане точкою неповернення На початку…
Олег Тимошенко, керівник Черкаського ТЦК, зізнався, що іноді переглядає пабліки, де повідомляють про місця видачі…
Поліція Рахівщини затримала 46-річного закарпатця, який п’яним вбив знайомого ножем у чужому будинку. Про це…
Українські вчителі, які викладають у 5–9 класах, почали ставити оцінки школярам за новою системою. Основна…