Майбутній чоловік заплатив парі іракського походження за їх дочку 20 тисяч доларів, але та відмовлялася жити з нелюбом і в підсумку розповіла всю правду поліції, передає Корупція.Інфо
У штаті Техас батьки іракського походження звинувачуються в знущанні над своєю 16-річною дочкою, яка не хотіла виходити заміж за домовленістю. Про це повідомляє канал KSAT.
Встановлено, що Аль-Хішмаві піддавалася знущанням від рідних людей з 15-річного віку. Пара била дівчинку шваброю, обливала гарячою олією, душила. Майбутній чоловік заплатив батькам за їх дочку 20 тисяч доларів, але та не хотіла весілля з нелюбом.
В результаті Аль-Хішмаві втекла з дому, а коли поліція її знайшла, то розповіла всю правду про свої проблеми. Після цього батьків-мучителів взяли під варту, але пізніше випустили під заставу в 30 тисяч доларів за кожного.
Так і не стала нареченою Аль-Хішмаві, за словами представників поліції, також, швидше за все, пред’являть звинувачення.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…